Jesteś młodym przedsiębiorcą, który ma pomysł na biznes, chce założyć firmę i rozwijać ją na polskim rynku? Pomożemy Ci.

Foto

Twój startup może otrzymać od nas kompleksowe wsparcie już na samym początku działalności. Możesz skorzystać z naszej wiedzy, by uniknąć błędów i ułatwić sobie start w biznesie. Nasi pracownicy z przyjemnością podzielą się doświadczeniem zdobytym w trakcie prowadzenia małych oraz dużych projektów. Wskażemy sprawdzone i efektywne metody finansowania działalności oraz zaplanujemy ścieżkę jej stabilnego rozwoju. Przedstawimy twój startup naszym kontaktom biznesowym i podpowiemy rozwiązania dopasowane do specyfiki twojej działalności. Poprowadzimy cię krok po kroku od pomysłu aż do jego realizacji zapewniając wiedzę, doświadczenie, klientów i finansowanie na start.

Foto

Jak Business Lantern TAX wspiera właścicieli start-up’ów?

Wiedza - kontakty - doświadczenie - mentoring

Foto

Dobry start to połowa sukcesu - wie o tym każdy sportowiec. Podobnie jest w biznesie. Realizacja pomysłu na biznes, zakładanie firmy i początek działalności to okres podejmowania wielu ważnych decyzji. Warto mieć przy sobie kogoś, kto zna realia rynku i pomoże wybrać właściwie. Każdy start-up jest inny, dlatego nie dajemy gotowych rozwiązań. Staramy się raczej wspierać, dzielić wiedzą i doświadczeniem oraz wskazywać drogę. W Business Lantern TAX potrafimy inspirować i porywać do działania. Zaproponujemy rozwiązania, które naszym zdaniem przyniosą najlepsze efekty biznesowe i pomożemy rozwinąć twój startup. Dzięki biurom rachunkowym Business Lantern TAX poznasz podstawowe pojęcia z zakresu księgowości i prawa spółek. Zrozumiesz różnice między jednoosobową firmą, a spółką; kontem bankowym w banku X i Y; leasingiem, a kredytem. Poznasz obowiązki firmy wobec konsumentów i w relacjach B2B. Wskażemy też jak zadbać o bezpieczeństwo i dane osobowe (GIODO, IT, oprogramowanie, nazwa firmy). Masz pomysł na biznes? Czeka Cię zakładanie firmy? Chcesz dowiedzieć się więcej o biznesie i funkcjonowaniu na rynku? Skontaktuj się z biurem księgowym Business Lantern i poznaj naszą ofertę dla startup’ów!

Skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz! Oddzwonimy!

Business Lantern TAX

Jesteśmy częścią
grupy FPD

FPD SP. Z O.O.
ul. Żurawia 5, 25-653 Kielce
NIP: 6572837794
KRS: 0000339502
REGON: 260335667