Quote

Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem, wiedzą i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich.

Rota ślubowania Doradców Podatkowych

Doradca Podatkowy jest zawodem zaufania publicznego, łączącym pracę księgowego i finansisty z pracą prawnika. Usługi doradców podatkowych obejmują szeroko rozumianą analizę i zarządzanie finansami klienta, od wskazania korzystnych możliwości zainwestowania nadwyżek aż po optymalizację podatków. Doradca podatkowy pomaga we wszystkich sprawach związanych z rozliczeniami firmy (KPiR, pełna księgowość, kadry i płace). Wesprze również klienta w zakresie ochrony życia, zdrowia i mienia (polisy, ubezpieczenia).

Biuro rachunkowe Business Lantern Tax zaprasza do skorzystania z usług doradców podatkowych.

 

Janusz Rynk
Janusz Rynk jest doradcą podatkowym od 2001r., kiedy zdał egzamin państwowy i został wpisany na listę doradców pod nr 09673. W swojej pracy codziennie wspiera klientów w rozliczeniach z fiskusem i pomaga przedsiębiorcom przebrnąć przez zawiłości podatkowe. W ramach usług doradcy podatkowego rozwiązuje również problemy związane z interpretacją przepisów oraz doradza i poszukuje sposobów optymalizacji zobowiązań podatkowych.
 
Janusz Rynk
Dariusz Malinowski – prawnik, doradca podatkowy, prowadzący od 1995 roku własną Kancelarię z pełnym zakresem czynności doradztwa podatkowego. W latach 2002-2007 i ponownie od 2014 Wiceprzewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego w latach 2006-2014. Zajmuje się także dydaktyką – wykładowca Podyplomowych Studiów Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, współpracuje z regionalnymi oddziałami KIDP oraz z wieloma renomowanymi firmami, min. Datev Symfonia, Infor i wieloma innymi. Posiada w dorobku wiele publikacji branżowych, w tym stałą rubrykę w miesięczniku Przegląd Podatkowy oraz publikacje w Biuletynie KIDP, Rzeczpospolitej, Gazecie Prawnej. Jest współautorem Vademecum Podatkowego wyd. Datev Symfonia.

Business Lantern TAX

Jesteśmy częścią
grupy FPD

FPD SP. Z O.O.
ul. Żurawia 5, 25-653 Kielce
NIP: 6572837794
KRS: 0000339502
REGON: 260335667