Business Lantern Tax

NIE CHODZI TYLKO O PIENIĄDZE!
My wiemy czego jeszcze potrzebuje twoje biuro rachunkowe,
aby dawało Ci satysfakcję.

Program partnerski business lantern tax

Wiemy, że prowadzenie biura rachunkowego to trudny biznes. Kłopoty z marudzącymi klientami, którzy nie rozumieją tego co robisz i nie chcą za to płacić, a na dodatek traktują Cię jak sekretarkę. Nielojalni pracownicy, ciągle zmieniające się prawo i przepisy, brak czasu, zmęczenie, a na koniec dnia okazuje się, że do tego wszystkiego zarabiasz mniej niż zatrudniona u Ciebie księgowa, ponosząc niewspółmiernie większą odpowiedzialność. Znasz to skądś? My tak, prowadzimy biura rachunkowe od 20 lat. I dlatego postanowiliśmy coś z tym zrobić i znaleźć JAŚNIEJSZĄ STRONĘ BIZNESU KSIĘGOWEGO.

Chcesz wiedzieć co to oznacza i jak tego dokonaliśmy?

Zapraszamy do naszego świata księgowości.

 

Nie jesteśmy cudotwórcami, ale wiemy jak w biznesie księgowym:

  • zarabiać więcej
  • mieć więcej czasu na bycie doradcą dla klienta
  • mieć więcej satysfakcji z prowadzenia biura

Wyróżniliśmy 5 kluczowych obszarów, których usprawnianie pozwala nam zwiększać efektywność naszych biur rachunkowych. 
Codziennie pracujemy nad nimi, aby być w nich perfekcjonistami! Tak, tak... perfekcjonistami, choć wiemy, że czasem wystarczyłby poziom wystarczająco ;-) dobry.

Wykres

5 kluczowych obszarów w prowadzeniu biura

Wiedza, ekspertyza, zaufanie

Klient biura rachunkowego szuka eksperta, który rozwiąże jego problemy. Ekspertem w dziedzinie księgowości może być tylko ta osoba, która ma wiedzę, ciągle ją aktualizuje i umie ją przekazać swojemu klientowi we właściwy sposób. Taki księgowy wzbudza zaufanie, które jest kluczowe w prowadzeniu biura rachunkowego.

Relacje i komunikacja z klientami

Wiedza księgowa jest bardzo istotna. Ale w dzisiejszych czasach równie kluczowe jest umiejętne komunikowanie się ze swoimi klientami, którzy są przecież bardzo różni. Jedni używają tylko maila, inni mediów społecznościowych, kolejni wolą bezpieczne platformy do księgowości online, a jeszcze inni lubią się spotkać i przy kawie porozmawiać o swoich finansach. W BLT mamy odpowiedzi na wszystkie potrzeby naszych klientów w tym zakresie i chętnie się nimi z Tobą podzielimy.

Kompetencje biznesowe właściciela biura

Prowadzenie biura rachunkowe niczym nie różni się od prowadzenia każdego innego biznesu. Jako właściciel musisz zadbać o wszystkie aspekty jego funkcjonowania: sprzedaż, marketing, wiedzę merytoryczną, logistykę, zamówienia, windykacje, zwiększanie rentowności, sprawy administracyjne, IT, aspekty prawne, RODO, zatrudnianie pracowników itd. To są kompetencje właściciela biznesu. Chcąc odnieść sukces na rynku właściwie musisz zadbać o każdy z tych aspektów. Ułatwimy Ci to zadanie i podpowiemy jak ustawić procesy w tych kluczowych kompetencjach biznesowych.

Sprzedaż i marketing

Nie sprzedajesz - nie masz klientów, nie masz klientów - nie masz pieniędzy i nie masz za co żyć oraz rozwijać biznesu. Bez pieniędzy w Twoim krwiobiegu biznesowym nie ma co płynąć. Usychasz!. To bardzo prosta zależność. Pokażemy Ci jak pozyskiwać tzw. leady i niemal każdego potencjalnego klienta zamienić na Twojego klienta.

Technologia i rozwiązania IT

Technologia jest dzisiaj kluczem do sukcesu w biznesie księgowym. Kto tego nie rozumie, za chwile nie będzie miał szans przetrwania na rynku usług księgowych, o rozwoju i sprawnym funkcjonowaniu nie wspominając. My zaprzęgliśmy sztuczna inteligencję do pracy - ciężkiej pracy! Dzięki temu mamy więcej czasu na... cokolwiek sobie tylko zamarzymy! Chętnie pokażemy Ci jak dzięki narzędziom IT zwiększyć efektywność pracy Twoich księgowych i całego biura.

Z kim się spotykamy

Z każdym właścicielem biura rachunkowego, który chce mieć więcej czasu, pieniędzy i satysfakcji z bycia księgowym.

Co oferujemy

Pierwszy w Polsce, w pełni elastyczny, nastawiony na rozwój Twojego biura rachunkowego, program partnerski w księgowości. Bez długoletnich umów, weksli in blanco i "skoku" na Twoich klientów.

Od konsultacji, przez luźną współpracę, aż po dołączenie do sieci biur działających pod logo Business Lantern Tax. Od 1 zł do ok. 30 tys. inwestycji. Ty decydujesz! Mamy wszystko, aby Twoje biuro dawało Ci satysfakcję. Sprawdź, a potem... dołącz do jasnej strony biznesu księgowego.

Jak dołączyć do jasnej strony biznesu księgowego

Zadzwoń lub napisz.
Umówimy się na spotkanie.

Porozmawiamy o aktualnej sytuacji Twojego biura, o tym czego tak naprawdę potrzebujesz i czym będziemy mogli ci służyć.

Wyciągniemy wnioski
i opowiemy ci o nich.

Ty zdecydujesz czy nasze wnioski mają dla Ciebie sens i czy chcesz z nich skorzystać.

A jeśli uznasz, że to, co proponujemy ma sens, to z przyjemnością przywitamy Cię po jasnej stronie biznesu księgowego.

TERAZ TWÓJ RUCH

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod numer 695 996 613 lub wypełnij formularz!

Business Lantern TAX

Jesteśmy częścią
grupy FPD

FPD SP. Z O.O.
ul. Żurawia 5, 25-653 Kielce
NIP: 6572837794
KRS: 0000339502
REGON: 260335667