slide

Cennik usług

Księga przychodów
i rozchodów kpir

Już od 150 zł

Księga
handlowa

Już od 490 zł

Kadry
i płace

Już od 35 zł/osoba

Przedstawione powyżej ceny usług księgowych nie stanowią oferty handlowej.
Służą przedstawieniu szacunkowych, miesięcznych kosztów współpracy.
Ceny usług rachunkowych są cenami netto i nie uwzględniają podatku VAT.

Cennik usług
księgowych
business lantern

Biura księgowe Business Lantern TAX dopasowują się z ofertą do oczekiwań przedsiębiorców. Różne potrzeby i specyfika każdej działalności powodują, że końcowa cena za usługi księgowe zawsze jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego pakietu.

Oferta biura rachunkowego Business Lantern TAX obejmuje standardowe usługi księgowe (takie jak np. pełna księgowość, KPiR, kadry i płace), jak również specjalistyczne rozliczenia związane np. z projektami europejskimi lub dotacjami. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia swoich oczekiwań. Przygotujemy indywidualną wycenę usługi księgowej dla potrzeb Twojej firmy.

Powyżej przedstawiamy ceny najpopularniejszych usług księgowych.

Business

Biura rachunkowe
business lantern tax

Poprowadzimy Twoją księgowość
od 20 lat
dbamy o księgowość małych i
średnich przedsiębiorstw.

Business Lantern TAX to sieć biur rachunkowych specjalizujących się w kompleksowej obsłudze rachunkowej małych i średnich firm, działających w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Czym się wyróżniamy? Tym, że pracują u nas profesjonaliści, dla których księgowość jest pasją, a ich wysokie kompetencje pozwalają rozwikłać najtrudniejsze kwestie rachunkowe. Dlatego też usługi księgowe świadczone przez Business Lantern TAX to synonim bezpieczeństwa, wysokiej jakości pracy i rzetelności. Potwierdzeniem profesjonalizmu naszych biur księgowych jest certyfikat Ministra Finansów. Posiadamy również ubezpieczenie OC.

Poznaj naszą
ofertę cenową
 

Business Lantern TAX

Jesteśmy częścią
grupy FPD

FPD SP. Z O.O.
ul. Żurawia 5, 25-653 Kielce
NIP: 6572837794
KRS: 0000339502
REGON: 260335667